Mini Fresh smoothie bar

V současné době prodej samotné pomerančové šťávy mnohým zákazníkům již nestačí. Pro ty, kteří chtějí mít širší nabídku fresh nápojů, ale zároveň nemají prostor na velké skladové zásoby ovoce a zeleniny, prostor na pracovní ploše pro obsluhu na přípravu ovoce a zeleniny, místo na další odšťavovač atd. máme řešení. Koncept mini fresh smoothie baru je založený na principu předem připraveného  čerstvého ovoce, které je následně prudce zmraženo a zabaleno do vakua. Obsluhující personál pouze takto připravené ovoce nachystané v 80 g porcích vloží do blenderu (mixeru), zalije pomerančovým freshem a během chvilky má k dispozici několik variant fresh smoothies. Jedna porce ovocné dřeně se použije na jeden nápoj. Z 80 g mraženého ovoce + 200 ml pomerančového freshe vznikne 280 ml drink.

Ledově svěží ovocný nápoj, bez jakýchkoliv chemických látek, umělých barviv a „éček“, s přirozenou dávkou vitamínů a živých enzymů, který navíc skvěle chutná.

Máte zařízenou kavárnu, restauraci, bar nebo jiné občerstvení, máte malé skladové prostory na ovoce a zeleninu a chtěli byste rozšířit sortiment o zdravé fresh juice a o osvěžující smoothies? I pro Vás jsme našli řešení…  

Vymysleli jsme koncept mini fresh smoothie baru. Základem je automatický nebo ruční citrusovač a blender. Tyto technologie si od nás můžete zapůjčit v sekci pronájmy a zápůjčky.

Díky našemu MINI Fresh smoothies konceptu dokážete vykouzlit lahodné smoothies.

Od teď už bude výroba pro Vás hračka a zvládne to i malé dítě! Nejdříve si vyrobíte na automatickém nebo pákovém citrusovači 2dcl pomerančového freshe. Přelijete ho do blenderu (mixeru) a přidáte jednu ovocnou dřeň. Na pár vteřin zapnete blender, aby se ovocná tyčinka rozmixovala a obsah nádoby blenderu přelijete do skleničky, či kelímku s víčkem s dírou o objemu 0,3l a přidáte brčko… toť vše Dobrou chuť

Naše ovocné tyčinky jsou vyráběny z čerstvého ovoce, bez přidání konzervačních látek a doslazování,  které je následně prudce zmraženo a zabaleno do vakua. Obsluhující personál pouze takto připravené ovoce nachystané v 80 g porcích vloží do blenderu (mixéru), zalije pomerančovou šťávou a během chvilky má k dispozici několik variant fresh smoothies. Jedna porce ovocné dřeně se použije na jeden nápoj. Z 80 g mraženého ovoce + 200 ml pomerančového freshe vznikne 280 ml drink. Ovocné dřeně lze podávat i jako zmrzlinu. 

Připravte pro Vaše zákazníky ledově svěží ovocný nápoj, bez jakýchkoliv chemických látek, umělých barviv a „éček“, s přirozenou dávkou vitamínů a živých enzymů, který navíc skvěle chutná.

Cena jedné porce pro odběratele je shodně 15,- CZK/ks bez DPH.
Ve standartní nabídce máme 7 příchutí:
  • Stawberry Kiss
  • Piňa Colada
  • Mojito
  • Blue Lagoon
  • Mango Fusion
  • Tropicana
  • Babiččin štrůdl

Vaši provozovnu vybavíme technologií potřebnou pro výrobu pomerančového freshe. Více o možnostech, jakým způsobem pořídit technologie, naleznete v sekci pronájmy a zápůjčky.