Pronájem a zápůjčky

Speciální nabídka pro Brno a Prahu - pronájem podílem na tržbě

Tento typ „pronájmu“ formou podílu na tržbě je určen pro ty z Vás, kteří si chtějí prodejnost pomerančového džusu vyzkoušet anebo si chtějí pořídit automatický citrusovač a nechtějí investovat vysoké částky za jeho koupi.  Patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější program ze všech námi poskytovaných služeb. Vzhledem k tomu, že zákazník nemusí zhola nic investovat a při zachování obvyklých marží si rozšíří prodejní sortiment o populární freshe a smoothies.

Poskytneme Vám ZDARMA automatický citrusovač značky CITROCASA  k výrobě pomerančové šťávy. Pravidelně dle Vašich potřeb Vám budeme zavážet ZDARMA pomeranče na výrobu pomerančové šťávy. Díky tomu je tato nabídka určena pouze pro zákazníky v Brně a Praze, kde jsme schopni dodávat pomeranče. Velkou výhodou je to, že Vás nemusí trápit kolísání ceny pomerančů. Nemusíte ztrácet čas hledáním šťavnatých a kalibrovaných pomerančů vhodných do automatických lisů.
 
Náš benefit probíhá formou podílu z prodeje, přičemž za 0,2l pomerančové šťávy (tedy jednu porci) si účtujeme 20 Kč bez DPH. Tuto částku zaplatíte pouze z toho, co skutečně odšťavníte a prodáte. Prodejní cenu si určujete sami, tedy tím i Vaši marži. Nezavazujete se k žádným minimálním odběrům a můžete kdykoliv spolupráci přerušit bez jakýchkoliv závazků.
 • Vyhnete se veškerým vstupním a následným provozním nákladům a tím i rizikům s nimi spojenými.
 • Po celou dobu používání technologie máte ZDARMA k dispozici reklamní předměty na podporu prodeje.
 • Získáte přesnou evidenci prodeje díky digitálnímu počítadlu zpracovaných pomerančů.
 • Bezplatný servis a údržba používaného přístroje, poradenství a konzultace.

K tomuto konceptu Vám můžeme nabídnout i následující služby a doplňkový sortiment:

 • Dodávky plastových obalů na prodej take away (kelímky 200ml nebo 300ml) s víčkem a brčkem nebo lahvičky 275 ml, 550 ml a 1000 ml
 • Ovocné mražené tyčinky na výrobu ovocných smoothie. Více informací o prodeji fresh smoothie naleznete v sekci mini fresh smoothie bar
 • Blender do pronájmu na výrobu ovocných smoothie

Pronájmy automatických citrusovačů

Pronájmy automatických citrusovačů 

Automatické citrusovače jsou vhodné do všech typů gastro provozoven. Od supermarketů, přes čerpací stanice, restaurace, kavárny, wellness a fitness centra atd. 

Automatický citrusovač ušetří čas při přípravě freshe z pomerančů, grepů, citronů, limetek i z granátových jablek. Digitální displej ukazuje přesné informace o spotřebovaných plodech a dovoluje rychlou a praktickou obsluhu. 

Tyto přístroje jsou plně automatické a zmáčknutím jednoho tlačítka připraví sklenici šťávy během několika sekund. Proto jsou vhodné do provozů s vyššími nároky na rychlost přípravy. Citrusové plody se nemusí loupat, a proto šetří obsluhujícímu personálů spoustu práce.

Tyto přístroje zpracovávají malé až středně velké citrusové plody (65 – 80 mm) s kulatým tvarem a tvrdou slupkou (pomeranče, grapefruity, mandarinky, granátová jablka, mineoly, mandory atd.).

U automatických citrusovačů nabízíme různé způsoby financování:

 1. Akce na nový CITROCASA REVOLUTION
 2. Měsíční pronájem s možností odkupu – použité přístroje
 3. Měsíční pronájem bez možnosti odkupu – použité přístroje
 4. Jednorázové akce
 5. Nejlevnější automatický citrusovač na trhu za 2500,- KČ měsíčně

Pronájmy ostatních technologií

Šnekový odšťavňovač HUROM HW COMERCIAL

První komerční HUROM do gastro provozoven!! Nabídněte svým zákazníkům opravdu kvalitní šťávu!

Cena za pronájem je 1500Kč/měsíc

HUROM HW COMERCIAL 

Šnekový odšťavňovač Hurom H34 'One Stop' Cold Press Juicer

Hurom H34 je vzrušujícím novým přírůstek Hurom šnekových odšťavňovačů!!

Cena za pronájem je 500Kč/měsíc
 
Hurom H34 One Stop Cold Press Juicer 

Blendery

Blender Blendtec ABC QS

Mixér je možné snadno zabudovat do pracovní desky pro úsporu místa a snížení hlučnosti motoru. Přístroj obsahuje 30 přednastavených mixovacích programů realizovatelných pouhým stiskem 1 tlačítka, pulsní volba. Devíti rychlostí mixování v kombinaci se speciálním nožem bez problémů drtí i velké zmražené produkty.

Cena pronájmu je 1000Kč/měsíc

Blender Blendtec ABC QS 

Mixér Hamilton Beach HBB 250 Rio blender

Hamilton Beach Summit Blender je profesionální model určený do provozů s větší zátěží. Má možnost zabudování do pracovní desky.

Cena pronájmu je 500Kč/měsíc

Mixér Hamilton Beach HBB 250 Rio blender 

Blender Maxima Kitchen Ultimate Blender

Maxima Kitchen Ultimate Blender je kuchyňský a barový mixér se spoustou funkcí a schopností. Přístroj disponuje ochranou proti přetížení a přehřátí.

Cena pronájmu je 500Kč/měsíc

Blender Maxima Kitchen Ultimate Blender 

Ke všem blenderům v kombinaci s citrusovačem dodáváme ovocné mražené tyčinky na výrobu ovocných smoothie. Více informací o prodeji fresh smoothie naleznete v sekci mini fresh smoothie bar.

Pákový citrusovač REMIDA GROUP 

Remida Automatic je profesionální citrusovač vhodný nejen do restaurace či baru, ale i do každé domácnosti.

K pákovému citrusovači v kombinaci s blenderem dodáváme ovocné mražené tyčinky na výrobu ovocných smoothie. Více informací o prodeji fresh smoothie naleznete v sekci mini fresh smoothie bar.

Cena pronájmu je 500Kč/měsíc

Pákový citrusovač REMIDA GROUP 
Univerzální odšťavňovače odstředivé

Zumex 

Profesionální velkokapacitní odšťavňovač ovoce a zeleniny. Díky své konstrukci je velmi stabilní i při provozu. Odšťavňuje všechny druhy ovoce a zeleniny nakrájené na kousky a zbaveného nečistot. Určeno pro střední a velké provozovny s častým použitím.

Cena pronájmu je 2000Kč/měsíc

Zumex 

Odstředivý odšťavňovač Ceado ES 700

CEADO ES 700 je vrcholem řady odštavňovačů s automatickým odstraňováním zbytku dužiny. Jediný přístroj se dvěma vstupními otvory, které usnadňují co nejdokonalejší odštavňování ovoce a zeleniny s maximálním využitím celé plochy jemného strouhacího disku. Zvládne vyprodukovat rekordní objem jednoho a půl litru šťávy za minutu.

Bezpečnější provoz díky systému zámků - při zdvihnutí bezpečnostní krytky se všechny pohyblivé části zastaví. Odšťavňovací košík je připevněn magneticky – vyjmout jej lze snadno a bez použití nářadí. Odpadá námaha při čištění. Diskové struhadlo a filtrační síto jsou navrženy tak, aby proces odšťavňování byl co nejšetrnější. Celý přístroj lze snadno a rychle rozebrat a je vyčištěný za pět minut.

Cena pronájmu je 1000Kč/měsíc

Odstředivý odšťavňovač Ceado ES 700 

Odstředivý odšťavňovač Catler JE 8011

Značka Catler přináší na trh řadu exkluzivních odšťavňovačů, které zaujmou svým vzhledem a navíc zaručují svým zákazníkům vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouholetou životnost.

Catler JE 8011 je velice podobný modelu 8010 ale navíc nabízí některé další funkce. Taktéž jej lze vzhledem k použitým materiálům a funkčnosti zařadit i jako profesionální odšťavňovač.

Cena pronájmu je 500Kč/měsíc

Odstředivý odšťavňovač Catler JE 8011