Pronájem a zápůjčky

Speciální nabídka pro Brno a Prahu – pronájem podílem na tržbě

Tento typ „pronájmu“ formou podílu na tržbě je určen pro ty z Vás, kteří si chtějí prodejnost pomerančového džusu vyzkoušet anebo si chtějí pořídit automatický citrusovač a nechtějí investovat vysoké částky za jeho koupi.  Patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější program ze všech námi poskytovaných služeb. Vzhledem k tomu, že zákazník nemusí zhola nic investovat a při zachování obvyklých marží si rozšíří prodejní sortiment o populární freshe a smoothies.

Poskytneme Vám ZDARMA automatický citrusovač značky CITROCASA  k výrobě pomerančové šťávy. Pravidelně dle Vašich potřeb Vám budeme zavážet ZDARMA pomeranče na výrobu pomerančové šťávy. Díky tomu je tato nabídka určena pouze pro zákazníky v Brně a Praze, kde jsme schopni dodávat pomeranče. Velkou výhodou je to, že Vás nemusí trápit kolísání ceny pomerančů. Nemusíte ztrácet čas hledáním šťavnatých a kalibrovaných pomerančů vhodných do automatických lisů.

Náš benefit probíhá formou podílu z prodeje, přičemž za 0,2l pomerančové šťávy (tedy jednu porci) si účtujeme 20 Kč bez DPH. Tuto částku zaplatíte pouze z toho, co skutečně odšťavníte a prodáte. Prodejní cenu si určujete sami, tedy tím i Vaši marži. Nezavazujete se k žádným minimálním odběrům a můžete kdykoliv spolupráci přerušit bez jakýchkoliv závazků.

  • Vyhnete se veškerým vstupním a následným provozním nákladům a tím i rizikům s nimi spojenými.
  • Po celou dobu používání technologie máte ZDARMA k dispozici reklamní předměty na podporu prodeje.
  • Získáte přesnou evidenci prodeje díky digitálnímu počítadlu zpracovaných pomerančů.
  • Bezplatný servis a údržba používaného přístroje, poradenství a konzultace.

K tomuto konceptu Vám můžeme nabídnout i následující služby a doplňkový sortiment:

  • Dodávky plastových obalů na prodej take away (kelímky 200ml nebo 300ml) s víčkem a brčkem nebo lahvičky 275 ml, 550 ml a 1000 ml
  • Ovocné mražené tyčinky na výrobu ovocných smoothie. Více informací o prodeji fresh smoothie naleznete v sekci mini fresh smoothie bar
  • Blender do pronájmu na výrobu ovocných smoothie

Pronájmy automatických citrusovačů

Automatické citrusovače jsou vhodné do všech typů gastro provozoven. Od supermarketů, přes čerpací stanice, restaurace, kavárny, wellness a fitness centra atd. 

Automatický citrusovač ušetří čas při přípravě freshe z pomerančů, grepů, citronů, limetek i z granátových jablek. Digitální displej ukazuje přesné informace o spotřebovaných plodech a dovoluje rychlou a praktickou obsluhu. 

Tyto přístroje jsou plně automatické a zmáčknutím jednoho tlačítka připraví sklenici šťávy během několika sekund. Proto jsou vhodné do provozů s vyššími nároky na rychlost přípravy. Citrusové plody se nemusí loupat, a proto šetří obsluhujícímu personálů spoustu práce.

Tyto přístroje zpracovávají malé až středně velké citrusové plody (65 – 80 mm) s kulatým tvarem a tvrdou slupkou (pomeranče, grapefruity, mandarinky, granátová jablka, mineoly, mandory atd.).

Pronájmy ostatních technologií

Šnekový odšťavňovač HUROM HW COMERCIAL

První komerční HUROM do gastro provozoven!! Nabídněte svým zákazníkům opravdu kvalitní šťávu!

Cena za pronájem je 1500Kč/měsíc

Šnekový odšťavňovač Hurom H34 ‚One Stop‘ Cold Press Juicer
Hurom H34 je vzrušujícím novým přírůstek Hurom šnekových odšťavňovačů!!

Cena za pronájem je 500Kč/měsíc

Blendery

Blender Blendtec ABC QS

Mixér je možné snadno zabudovat do pracovní desky pro úsporu místa a snížení hlučnosti motoru. Přístroj obsahuje 30 přednastavených mixovacích programů realizovatelných pouhým stiskem 1 tlačítka, pulsní volba. Devíti rychlostí mixování v kombinaci se speciálním nožem bez problémů drtí i velké zmražené produkty.

Cena pronájmu je 1000Kč/měsíc

Mixér Hamilton Beach HBB 250 Rio blender

Hamilton Beach Summit Blender je profesionální model určený do provozů s větší zátěží. Má možnost zabudování do pracovní desky.

Cena pronájmu je 500Kč/měsíc


Blender Maxima Kitchen Ultimate BlenderMaxima Kitchen Ultimate Blender je kuchyňský a barový mixér se spoustou funkcí a schopností. Přístroj disponuje ochranou proti přetížení a přehřátí.

Cena pronájmu je 500Kč/měsíc

Ke všem blenderům v kombinaci s citrusovačem dodáváme ovocné mražené tyčinky na výrobu ovocných smoothie. Více informací o prodeji fresh smoothie naleznete v sekci mini fresh smoothie bar.

Pákový citrusovač REMIDA GROUP 

Remida Automatic je profesionální citrusovač vhodný nejen do restaurace či baru, ale i do každé domácnosti.

K pákovému citrusovači v kombinaci s blenderem dodáváme ovocné mražené tyčinky na výrobu ovocných smoothie. Více informací o prodeji fresh smoothie naleznete v sekci mini fresh smoothie bar.

Cena pronájmu je 500Kč/měsíc

 
Univerzální odšťavňovače odstředivéZumex 

Profesionální velkokapacitní odšťavňovač ovoce a zeleniny. Díky své konstrukci je velmi stabilní i při provozu. Odšťavňuje všechny druhy ovoce a zeleniny nakrájené na kousky a zbaveného nečistot. Určeno pro střední a velké provozovny s častým použitím.

Cena pronájmu je 2000Kč/měsíc

Odstředivý odšťavňovač Ceado ES 700

CEADO ES 700 je vrcholem řady odštavňovačů s automatickým odstraňováním zbytku dužiny. Jediný přístroj se dvěma vstupními otvory, které usnadňují co nejdokonalejší odštavňování ovoce a zeleniny s maximálním využitím celé plochy jemného strouhacího disku. Zvládne vyprodukovat rekordní objem jednoho a půl litru šťávy za minutu.

Bezpečnější provoz díky systému zámků – při zdvihnutí bezpečnostní krytky se všechny pohyblivé části zastaví. Odšťavňovací košík je připevněn magneticky – vyjmout jej lze snadno a bez použití nářadí. Odpadá námaha při čištění. Diskové struhadlo a filtrační síto jsou navrženy tak, aby proces odšťavňování byl co nejšetrnější. Celý přístroj lze snadno a rychle rozebrat a je vyčištěný za pět minut.

Cena pronájmu je 1000Kč/měsíc

Odstředivý odšťavňovač Catler JE 8011
Značka Catler přináší na trh řadu exkluzivních odšťavňovačů, které zaujmou svým vzhledem a navíc zaručují svým zákazníkům vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouholetou životnost.

Catler JE 8011 je velice podobný modelu 8010 ale navíc nabízí některé další funkce. Taktéž jej lze vzhledem k použitým materiálům a funkčnosti zařadit i jako profesionální odšťavňovač.

Cena pronájmu je 500Kč/měsíc

Přejít nahoru