Reference

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Inspirujte se těmi, kdo mají s naším konceptem „mini FRESH BARU“ již kratší či delší zkušenost a jsou našimi věrnými spokojenými zákazníky. Třeba inspirují i Vás k tomu, že náš jednoduchý koncept bude realizovatelný s úspěchem i Vaší provozovně. Pro přehlednost jsme zákazníky rozdělili do několika kategorií podle typu provozovny a toho, jaký sortiment mají k výběru.

WELLNESS A FITNESS CENTRA

Infinit

Zde jsme začínali s pravidelnými závozy pomerančů, poté rozšířili sortiment o mražené ovocné tyčinky a teď už vlastní svůjHurom a do nabídky zařadili i zeleninové šťávy.

4 comfort

Pravidelné odběry pomerančů, kombinované s našimi ovocnými mraženými tyčinkami.

KAVÁRNY a RESTAURACE

Ve všech kavárnách je koncept stejný. Pomerančový fresh vyráběný buď na Zumexu a blender v pronájmu či vlastní na mixování mražených ovocných tyčinek.

Kupé
Fresh café
Cafe Steiner
Mezanine
Kraválna, dětská kavárna
Pizza Colloseum
PEKÁRNY s doplňkovým sortimentem

Panini
Rembrant
Heroldova pekárna
OBCHODY S OVOCEM&ZELENINOU

Tito zákazníci mají pronajatý Zumex a prodávají pomerančového freshe zákazníkům do plastových uzavíratelných lahví. V Praze s velkým úspěchem, Brno na prvního průkopníka zatím čeká!

REKLAMNÍ ČI EVENTOVÁ AGENTURA

Připravte Vašim zákazníkům fresh občerstvení, pomerančový džus jako součást Vašich cateringových služeb. My Vám všechny technologie zapůjčíme, v případě potřeby pomůžeme i se zajištěním hostesek, které zaškolíme na obsluhu přístroje.