Začni podnikat

Máte kavárnu, cukrárnu, restauraci či benzinovou stanici a chcete si vyzkoušet výrobu a prodej fresh džusů? Plánujete festival či jinou jednorázovou nebo pravidelnou akci a chcete obohatit nabídku o čerstvé šťávy? Chcete otevřít vlastní juice bar?  Jste milovník čerstvých ovocných šťáv a potřebujete poradit s výběrem správného odšťavňovače? Možností je mnoho. Pro každou variantu máme řešení. Navštivte náš showroom, poraďte se s námi o tom, která technologie a jaký koncept je pro Vás ten nejlepší.


Jste si naprosto jistí, že Vám „freshe“ půjdou na odbyt. Chcete otevřít juice bar a máte jasný koncept. Nepotřebujete s ničím poradit a máte ve všem jasno…. Pak Vám můžeme pouze nabídnout komerční citrusovače, odšťavňovače a blendery, které máme k prodeji všechny pohromadě na našem e-shopu.

Chcete si otevřít vlastní juice bar a nevíte jak na to? Vytvoříme ho pro Vás na míru! Poradíme Vám s výběrem správných technologií, navrhneme koncept provozovny tak, aby byl nejen praktický pro personál, ale i skvěle vypadal. Vyrobíme 3D návrh pro Vaši lepší představivost. Pomůžeme Vám se sestavením „nápojového lístku“ a doporučíme vyzkoušené recepty na freshe, smoothie a další výrobky na doplnění sortimentu včetně kalkulací a výrobních postupů. Jsme schopni Vám pomoci s marketingovými materiály, dodávkou obalových materiálů atd. Zkrátka se vším, co budete k provozování Vašeho juice baru potřebovat. Takový projekt vyžaduje vždy osobní jednání a proto jsme ochotni k Vám zajed na první nezávaznou schůzku zdarma. Kontaktujte nás pro upřesnění místa a termínu.


Máte zařízenou kavárnu, restauraci, bar nebo jiné občerstvení a chtěli byste rozšířit sortiment o zdravé fresh juice a o osvěžující smoothies? I pro Vás jsme našli řešení. Pro kavárny, restaurace, cukrárny, čerpací stanice ale i pro produkční agentury, které pořádají větší či menší jednorázové akce a další zákazníky máme připravený a praxí odzkoušený exkluzivní koncept mini fresh smoothie baru. Vybavíme Vás jak moderními technologiemi, tak surovinami na výrobu fresh smoothies. Dodáme Vám i potřebnou reklamu a tak Vaší jedinou starostí bude jen prodávat. 


Neradi riskujete? Nevíte, jestli se Vám koupě vyplatí? Chcete vyzkoušet návratnost investice a úspěšnost prodeje freshů ve Vašem okolí? Právě pro Vás máme v sekci Pronájem a zápůjčky všechny technologie, které jsme schopni poskytnout do krátkodobého či dlouhodobého pronájmu. Zapůjčíte si od nás nejen všechny technologie na provozování mini fresh smoothie baru, ale i mnohem víc.


Nevíte si z něčím rady, nebo jste nějakou část naší nabídky úplně nepochopili? Nevadí. Kontaktujte nás a my Vám vše objasníme a nalezneme pro Vás společně to nejlepší řešení.


PROČ nás láká a baví podporovat Vás v prodeji „freshů“? Proč jsem velcí zastánci pravidelné konzumace fresh nápojů?


Protože „FRESHE“ jsou tak zdravé a přitom tak dobré!
A nejenom PROTO…

Tekutá strava je lidským tělem mnohem jednodušeji a rychleji trávena. Je to dáno tím, že jsou v ní již odděleny vitální látky a živiny od vlákniny, organismus tedy nemusí vynaložit tolik práce na trávení. Pro strávení čerstvé zeleniny a ovocných plodů zkrátka potřebuje naše tělo množství energie, kterou pak musíme znovu doplňovat stravou. Pitím fresh koktejlů tak odlehčíme našemu zažívání a zjednodušíme práci celému organismu.

Přejít nahoru